Конкурс дитячого малюнка під егідою профспілки ЖКГ

З нагоди святкування Дня Незалежності України, під егідою Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН – голова Солодухіна Л.Є., був проведений конкурс дитячого малюнка на тему «МОЯ УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА, ВІЛЬНА, ЄДИНА!» з метою розвитку творчих здібностей дітей, підтримки юних талантів, формування громадянської свідомості та утвердження ідеалів миру, єдності й доброти в українському суспільстві.

Серед організацій профспілок області взяли участь діти працівників КП ДОР «Аульський водовід»- голова Лобань А.В.: Ярошенко О.В. машиніст КНС, Тонконог Г.Д.- машиніст КНС, Андреєва О.І. – машиніст КНС, Богуцька І.Г. – лаборант, Яременко І.О. – службовецьна складі, Бережна Н.В. – лаборант хімбаклабораторії.
За підсумками та результатами конкурсу у вересні 2025 року визначено переможців, яких було нагороджено дипломами та матеріальним заохоченням: Ганна Ярошенко, Олександра Тонконог, Арам Андреєв, Варвара Богуцька, Юрій Яременко, Ярослава Бережна.