Сьогодні перший заступник генерального директора підприємства Антон Полюлях разом з головою профкому Андрієм Лобанєм, завітали до коллективу хімбаклабораторії підприємства, де привітали з ювілейним днем народження працівника, члена трудового колективу лабораторії ЄРЕМЕНКО Валентину Анатоліївну.
Перший заступник генерального директора від імені адміністрації та трудового колективу КП ДОР «Аульський водовід», привітав Валентину Анатоліївну і побажав їй міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Також ювілярці були вручені квіти та подарунки.






