Повідомлення про наміри щодо схвалення проекту інвестиційної програми КП ДОР «Аульський водовід» на 2021 рік

У зв’язку з продовженням дії адаптивного карантину, згідно рішення Кабінету Міністрів України від 17 червня, відкрите обговорення щодо схвалення проекту інвестиційної програми КП ДОР «Аульський водовід» на 2021 рік відбудеться 01 липня 2020 о 10:00 в онлайн – форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM.

Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються за адресою: Комплекс будівель та споруд № 2, Аульська селищна рада, смт Аули, Криничанський район, Дніпропетровська область, 52300, e-mail: aulypriem@ukr.net, до 26 червня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді.

                  Для ідентифікації юридичної або фізичної особи необхідно в заявці надати наступну інформацію: П.І.Б учасника, назву юридичної особи (у разі, якщо учасник представляє юридичну особу) та адресу електронної пошти, на яку після підтвердження реєстрації учасника, КП ДОР «Аульський водовід» надішле інформацію з посиланням на он-лайн відкрите обговорення.

Для участі на персональному комп’ютері або смартфоні учасника повинне бути встановлене та налаштоване програмне забезпечення ZOOM.