Нове обладнання – подальша гарантія багаторічної безперебійної роботи стратегічного підприємства

Нове обладнання – подальша гарантія багаторічної безперебійної роботи стратегічного підприємства

З настанням весни, на Комунальному підприємстві Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» почали проводиться планові поточні і капітальні ремонти устаткування, що працює на підприємстві.

Так само поетапно триває й модернізація обладнання, яке вже застаріло і виробило свій ресурс. Світова тенденція розвитку електротехнічного устаткування така, що раніше широко поширені масляні і маломасляні вимикачі напругою від 6 до 35 кВ замінюються на вакуумні вимикачі.

Придбання та установка сучасних вакуумних вимикачів, є одним з пунктів інвестиційної програми КП ДОР «Аульський водовід » на 2020 рік, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради та схваленої Національною комісією, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Після проведення відкритих торгів та укладення договору на поставку вакуумних вимикачів на загальну суму 2142735 грн. без ПДВ (при запланованій 2148870 грн. без ПДВ), 19 січня 2021 року всі 12 комплектів вимикачів були доставлені на підприємство. Разом з постачанням сучасного обладнання, два фахівця підприємства пройшли навчання по сервісному обслуговуванню отриманого обладнання, а так само і програмне забезпечення, що дозволяє це обладнання обслуговувати.

Першим етапом модернізації електроустаткування, стала заміна на підстанції «Аули» 150/35/6 кВ яка забезпечує безперебійне електропостачання двох найголовніших об’єктів підприємства, насосних станцій 1 та 2 підйомів масляних вимикачів на вакуумні, які підвищать надійність роботи і полегшить їх обслуговування.

Всі роботи по демонтажу старого масляного, заміні і налагодження вакуумного вимикача, проводилися під керівництвом головного інженера підприємства Бондаренко А.А. головного енергетика Ярового А.В. і його заступника Шкоди Р.В., а також начальника дільниці з обслуговування та ремонту електроустаткування і КВПіА Тарасюка А.В. і майстра дільниці з обслуговування та ремонту електроустаткування і КВПіА Коновал О.В.

Всім цим роботам по установці нового обладнання передувала трудомістка і дуже відповідальна робота всього трудового колективу КП ДОР «Аульський водовід» на чолі з генеральним директором підприємства Неопрятним В.О.

 Пресслужба КП ДОР «Аульський водовід»