Аульській водовід забезпечив позитивні результати діяльності щодо розрахунків з енергопостачальниками за січень-червень 2021 року на рівні 143% …

Уміння керівника мислити стратегічно і системно – важливий ключ до економічного і фінансового успіху підприємства.
Останні 10 років, Аульський водовід постійно «лихоманило», щодо накопичених боргів минулих років, загрози відключення від електропостачання та інші негоразди …
І тільки завдяки прийнятому два роки тому рішення Дніпропетровської обласної ради від 12 серпня 2019 року про призначення генеральним директором підприємства Віталія Неопрятного, дозволило стратегічному підприємству області почати вирішувати накопичені за багато років проблеми.
Сьогоднішні результати моніторингу діяльності ліцензіатів НКРЕКП у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за І півріччя 2021 р. показово свідчать про те, що рішення про призначення було вивіреним і правильним.
Підприємство продовжує модернізацію в усіх напрямках своєї діяльності і цим вирішує головне питання реалізовуваного товару питної води, знижуючи тим самим її собівартість і покращуючи її якість.
З результатами моніторингу діяльності підприємства можна ознайомитись за посиланням –
https://www.nerc.gov.ua/data/filearch/monitoryng/Voda/2021/monitoryng_vodaTSVV_I-pivrichchia-2021.pdf