Чиста аульська вода принесе нові можливості

Чиста аульська вода принесе нові можливості
Підбиваючи підсумки року, можна з упевненістю сказати, що для колективу Аульського водоводу він був успішним і плідним.

Згідно планів поточних та капітальних ремонтів на КП ДОР «Аульський водовід» за 12 місяців 2021 року, господарським способом виконано ряд робіт з ремонту обладнання, споруд, будівель та водопроводів.

Отримали позитивні результати широкої модернізації, яка проводиться на підприємстві…

Була реконструйована каналізаційна насосна станція №2 смт. Кринички.
Встановлена нова комплексна насосна станція для перекачки стічних вод виробництва HYDRO-VACUUM, виконано капітальний ремонт насосного агрегату №1 36В-12 3200 кВт на насосній станції І-го підйому, на КНС смт.Аули було встановлено новий дренажний насос, а сама станція була переведена в автоматизований режим роботи.
Також на аварійній ділянці було замінено частину каналізаційного колектору, який обслуговує частину смт.Аули.
Замінено старі масляні вимикачі 35 кВ на підстанції «Аули» на сучасні вакуумні вимикачі, масляні вимикачі 6 кВ у комірках КРУН-6кВ насосної станції І-го підйому на сучасні вакуумні вимикачі ВВ-N10M-1000F…

Виконано ремонт побутових та виробничих будівель на очисних спорудах та насосних станціях підприємства, проведена реконструкція систем опалення приміщень та будівель на об’єктах підприємства зокрема в будівлі блоку фільтрів та відстійників ІІ-ї черги цеху очисних споруд…

Було замінено запірної арматури ДУ 100 – 1200 мм – 44 одиниці у тому числі великих діаметрів ДУ 600 -1200 – 9 одиниць.

Виконано капітальний ремонт насосного агрегату №1 36В-12 3200 кВт на насосній станції І-го підйому, та замінено ілопровод ДУ 400 в галереї фільтрів І-ї черги очисних споруд – 102 погонних метра.

Успішно реалізовано низку інвестиційних проектів на водозабірних спорудах, станції очищення води…

Розпочато роботи по об’єкту «Реконструкція реагентного господарства цеху очисних споруд  КП ДОР «Аульський водовід» з використанням комплексної станції приготування та дозування флокулянтів».

Придбано новий насосний агрегат DHV.500-640 РВ потужністю 630 кВт для встановлення на насосній станції ІІІ-го підйому.

Продовжуються роботи з розробки проектно-кошторисної документації «Реконструкція хлораторної насосної станції І-го підйому КП ДОР «Аульський водовід».

А саме головне – забезпечили споживачам Дніпропетровської області безперебійне водопостачання, підвищили якість послуг.

За останній рік не було ні одного збою у роботі обладнання на спорудах підприємства.

Якість води на станції очищення КП ДОР «Аульський водовід» протягом багатьох років відповідає санітарним нормам та правилам за всіма параметрами. У зв’язку з тим, що вимоги до якості питної води посилюються і приводяться у відповідність до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського союзу, наша система водопідготовки також постійно вдосконалюється.

Підбиваючи підсумки року, керівництво підприємства висловлює подяку колективу – робітникам, бригадирам, майстрам, інженерно-технічному персоналу за досягнуті результати, сумлінність, ініціативність, відповідальність.

Будемо вірити і сподіватися, що ці якості супроводжуватимуть колектив КП ДОР «Аульський водовід» і в майбутньому.