Шановні мешканці Дніпропетровщини!

Шановні мешканці Дніпропетровщини!

КП ДОР «Аульський водовід» щиро вдячний усім споживачам послуг водопостачання та водовідведення у Дніпропетровській області, які, незважаючи на складну ситуацію в країні, вже сплатили та продовжують платити за послуги підприємства.

Сьогодні це дуже важливо. Оскільки ви допомагаєте підтримувати стабільне водопостачання та водовідведення у будинках на території нашої області.

Саме завдяки вам бригади АВР водопроводу та каналізації здійснюють виїзди на виклики, ліквідують аварійні ситуації, відновлюють водопостачання. З 24 лютого по 8 березня 2022 року було ліквідовано 28 аварій на мережі водопроводу та 88 аварій на мережі каналізації.
Усі служби та підрозділи КП ДОР «Аульський водовід» працюють щодня у посиленому режимі та чергують цілодобово, щоб за необхідності одразу виїхати на місце та виправити ситуацію. Ми цінуємо, що ви з розумінням ставитеся до оплати послуг з водопостачання та водовідведення. Оскільки ваша позиція дозволяє забезпечити наші служби паливом для автомобілів аварійно-диспетчерської служби, запасними частинами для підтримки роботи обладнання і т.д.

Ми просимо по можливості не ігнорувати плату за водопостачання та водовідведення, проводити розрахунок частинами і ставитися до цього з розумінням.

КП ДОР «Аульський водовід» дякує всім за свідоме ставлення та відповідальність, оскільки це дозволяє підтримувати безперебійне водопостачання та водовідведення не лише для мешканців області, а й для тимчасово переселених сімей, які отримали притулок на Дніпропетровщині у ці складні часи.

Пресслужба КП ДОР «Аульський водовід»