Звернення до споживачів послуг КП ДОР “Аульський водовід”

Шановні мешканці Дніпропетровщини!

КП ДОР «Аульський водовід» щиро вдячний усім споживачам послуг водопостачання та водовідведення у Дніпропетровській області, які, незважаючи на складну ситуацію в країні, вже сплатили та продовжують платити за послуги підприємства.

Сьогодні це дуже важливо. Оскільки ви допомагаєте підтримувати стабільне водопостачання та водовідведення у будинках на території нашої області.

Саме завдяки вам бригади АВР водопроводу та каналізації здійснюють виїзди на виклики, ліквідують аварійні ситуації, відновлюють водопостачання.

Усі служби та підрозділи КП ДОР «Аульський водовід» працюють щодня у посиленому режимі та чергують цілодобово, щоб за необхідності одразу виїхати на місце та виправити ситуацію. Ми цінуємо, що ви з розумінням ставитеся до оплати послуг з водопостачання та водовідведення. Оскільки ваша позиція дозволяє забезпечити наші служби паливом для автомобілів аварійно-диспетчерської служби, запасними частинами для підтримки роботи обладнання і т.д.

Ми просимо по можливості не ігнорувати плату за водопостачання та водовідведення, проводити розрахунок частинами і ставитися до цього з розумінням. Також якщо маєте змогу, допоможіть розрахуватись і своїм сусідам, пенсіонерам чи знайомим, в яких немає доступу до інтернету.

КП ДОР «Аульський водовід» дякує всім за свідоме ставлення та відповідальність, оскільки це дозволяє підтримувати безперебійне водопостачання та водовідведення не лише для мешканців області, а й для тимчасово переселених сімей, які отримали притулок на Дніпропетровщині у ці складні часи. Наразі Дніпропетровщина прийняла більше 172 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

У Кам‘янському проживає близько 12 тисяч внутрішньо переміщених осіб, кожного дня їх кількість зростає.

Станом на сьогоднішній день перебої із водопостачанням в області відсутні.

Пресслужба КП ДОР «Аульський водовід»

.