Кам’янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» протягом травня місяця працювало у злагодженому режимі та цілодобово надавало послуги мешканцям міста

Кам’янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» протягом травня місяця працювало у злагодженому режимі та цілодобово надавало послуги мешканцям міста.

Аварійні бригади служби водопостачання та служби каналізації ліквідували 138 аварійних ситуацій на водопроводі та 228 аварій на мережах каналізації , накрито 10 колодязів, виконували благоустрій територій після розриттів.
Продовжувалося виконання робіт по заміні частини каналізаційного колектора…
 
 

Працівники диспетчерської служби обробили та виконали 389 нарядів на мережах водопостачання та на мережах водовідведення.
Лабораторія питної води контролює якість води у водопровідній мережі міста.
https://www.aulivoda.org.ua/?p=2218

Міські лівобережні та правобережні очисні споруди каналізації тримають під контролем процес очищення стічних вод міста.

Цех з експлуатації та ремонту електрообладнання забезпечує належну експлуатацію електроустановок підприємства згідно з вимогами чинного законодавства
Роботи, які виконанні робітниками цеху протягом травня місяця 2022 року:
1. Ремонт високовольтного кабелю 6 кВ, який живить центральну насосну станцію каналізації № 2а, розташовану за адресою: вул. Широка, 16 ( п/ст. « ДРЗ-10» яч.13.4; 18.1) – ( встановлення високовольтних муфт СТП-10 -6 шт; заміна кабелю d= 185мм -12 м) на виконання вимог «Правил улаштування електроустановок» ( забезпечення категорійності електроживлення об’єктів комунального господарства для запобігання порушення технологічного процесу, в результаті чого може буди завдано значних матеріальних збитків та техногенних катастроф ).
Роботи проводились в тунелі ( глибина понад 6 м та затоплений грунтовими водами); а також на кабельній естакаді висотою понад 5 м на території ПАТ « КАМЕТСТАЛЬ»

2.Ремонт високовольтного кабелю 6 кВ, який живить центральну насосну станцію водопроводу( майданчик № 2), розташовану за адресою: вул.9 Травня,11 ( п/ст. « ДГ-1» ф.З) —
( розкопка кабельної траси -13 м;
-встановлення висовольтних муфт СТП-10- 4 шт;
-заміна кабелю d= 185мм -12 м). (забезпечення категорійності електроживлення об’єктів комунального господарства для запобігання порушення технологічного процесу та забезпечення стабільної роботи обладнання для постачання водою центральної частини міста). Роботи ще тривають.

3.Ремонт 2-х електродвигунів потужністю Р=75 кВт власними силами:
-комплекс з експлуатації очисних споруд каналізації правого берега -1 шт;
-центральна лівобережна каналізаційна насосна станція № 13-1шт
( прийняття та очищення стічних вод, запобігання розладу складного технологічного процесу та забезпечення нормального функціонування важливих елементів комунального господарства.

4.Відновлення, ремонт та ревізія обладнання РУ 0,4кВ та РУ 6 кВ ТП-322 каналізаційної насосної станції № 5, (ревізія автоматичних вимикачів АВ-630 А, ревізія масляного вимикача, силового трансформатора Р=400 кВа; заміна контактора КТ-6053; кабельно-провідникової продукції).
Також продовжується виконання поточних робіт, відповідно до затвердженого плану ППР на 2022 рік.
Усі роботи проводилися з дотриманням правил техніки безпеки та охорони праці.
 
 

Всі служби Камянського ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» відповідально працюють на об’єктах підприємства, наводять благоустрій на прилеглій території.