Відбулася позачергова профспілкова конференція трудового колективу КП ДОР «Аульський водовід»

Відбулася позачергова профспілкова конференція трудового колективу КП ДОР «Аульський водовід»

8 липня 2022 р. в актовій залі КП ДОР «Аульський водовід» відбулася позачергова профспілкова конференція трудового колективу підприємства.

Колектив водопостачального підприємства налічує 887 працюючих членів профспілки, делегатами на конференцію було обрано 56 осіб.
 

На заході були присутніми голова Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Демідова А.І., голова Кам’янської міської організації профспілки житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Зеріна О.А. .

Голова обкому профспілок Демідова А.І. виступила з привітанням до трудового колективу та вручила грамоти подяки найбільш активним членам профспілки КП ДОР «Аульський водовід» (Митрофанова Н.О., Подгребельна М.А., Гавриленко О. та Тарасюк П.).
 

У порядку денному позачергової конференції були розглянуті питання: заяву голови профспілкового комітету КП ДОР «Аульський водовід» Тараненка Ю.М. про звільнення за власним бажанням, довибори до активу профкому, довибори до складу ревізійної комісії та комісії з трудових спорів.

На конференції було обрано нового голову профспілки КП ДОР «Аульський водовід» Лобань Андрія Васильовича. Також збільшили кількість активу профкому до 11 осіб, ревізійної комісії та з трудових спорів до 6 осіб.

Вітаємо Лобань Андрія Васильовича з обранням на посаду голови профспілкового комітету КП ДОР «Аульський водовід», бажаємо сумлінної праці та турботи про трудовий колектив!