Щодо оприлюднення проєкту постанови НКРЕКП по тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення по КП ДОР «Аульський водовід» на 2023 рік

Повідомлення

щодо оприлюднення проєкту постанови НКРЕКП по тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення по КП ДОР «Аульський водовід» на 2023 рік

На виконання пункту 2.1 постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами), КП ДОР «Аульський водовід» інформує про наступне.

>На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилося у формі відкритого слухання 30 листопада 2022 року, схвалено проєкт постанови про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік для КП ДОР «Аульський водовід».

>На офіційному веб-сайті НКРЕКП (www.nerc.gov.ua) оприлюднена інформація щодо обґрунтування схвалення зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік.

Відповідно до підпункту 4 пункту 2 постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422 (зі змінами) з урахуванням положень постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури» відкриті обговорення проектів постанов не проводитимуться.

Постанова НКРЕКП набере чинності з 01 січня 2023 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП (номер постанови буде повідомлено додатково).

15.12.2022                                                                               Адміністрація КП ДОР «Аульський водовід»