Аульський водовід – 56 років на варті якості питної води

Аульський водовід – 56 років на варті якості питної води

На сьогоднішній день в деяких електронних ЗМІ в мережі інтернет поширюються багато чуток і домислів у зв’язку з паводками на річці Дніпро і якістю води, що подається жителям Дніпропетровської області.

Поспішаємо запевнити мешканців області, які отримують питну воду з Аульського водоводу, що для занепокоєння немає жодних причин. На Аульському водоводі регулярно перевіряють якість води, яка тече з кранів містян. За цим слідкує спеціальна лабораторія КП ДОР «Аульський водовід», яка є однією з найкращих та основних у Дніпропетровській області. Про роботу лабораторії водоводу ми повідомляли неодноразово у публікаціях на нашому офіційному сайті (https://www.aulivoda.org.ua/?p=1684), так само на офіційному сайті підприємства щомісяця публікується аналіз та показники якості питної води, яку отримують жителі нашої області… У 2021 році за місяць реконструювали цех очисних споруд та встановили комплексну станцію приготування та дозування флокулянтів, одним із найновіших методів очищення, яке застосувало підприємство, є технологія обробки «сирої» води флокулянтом (це реагент для механічного очищення). Цей метод дозволяє не тільки економити коагулянт та технологічні витрати, а й значно покращувати якість питної води. Флокуляція дозволяє прибрати найдрібніші частинки бруду з товщі води, які не здатний захопити фільтр. Забруднення, говорячи простою мовою, склеюються і випадають в осад. А їх у рази легше прибрати водними пилососами.

Що до збереження якості питної води. підприємство продовжує масштабну реконструкцію своїх обектів які гарантовано забезпечують споживачів області якісною питною водою, без істотних збоїв у роботі, і це завдяки тому, що основним достоїнством цього підприємства є його працелюбні люди. Люди, які стоять на варті якості питної води.