XIX обласна спартакіада працівників ЖКГ

В останні дні серпня Дніпропетровський обком профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення ( голова Демідова А.І.) провів XIX обласну спартакіаду працівників ЖКГ, МП, ПОН присвячену Дню Державного Прапора і Дню Незалежності України..
В санаторії ” Новомосковський ” курорт Орлівщина, пройшли змагання з 5 видів спорту: плавання, тенісу настільного, дартсу, шашок, перетягування канату.

Результати змагань:

1 місце- команда КП “Жовтоводський водоканал” ДОР.

2 місце- команда КП ДОР ” Аульський водовід”.

3 місце- команда КП КМР ” Кам’янська теплопостачальна компанія “.

4 місце- команда КП ” Міськсвітло” ДМР.

5 місце- команда КП ” Дніпровський електротранспорт” ДМР.

Вітаємо нашу команду КП ДОР “Аульський водовід” із срібними медалями спартакіади!