Наближається новий 2023 рік, а з ним і час підбивати підсумки 2022 року

Наближається новий 2023 рік, а з ним і час підбивати підсумки 2022 року.

Цей рік був непростим, можна сказати, у деякі періоди навіть важким, складним. Але, незважаючи на повномасштабні бойові дії і запровадження в країні військового стану, економічна криза, всі тяготи військового періоду, що розпочалися на території України, не звертаючи уваги на перепони, які стояли на шляху керівництва та трудового колективу, було виконано всі намічені на цей рік плани щодо широкої модернізації підприємства.

Згідно з планами поточних та капітальних ремонтів на КП ДОР «Аульський водовід» за 12 місяців 2022 року, господарським способом виконано низку робіт з ремонту обладнання, споруд та водопроводів. Так само силами підрядних організацій на ключових об’єктах підприємства, вперше за багато десятиліть було повністю проведена широкомасштабна реконструкція, заміна старого енергоємного обладнання на сучасне нове, яке дозволить гарантовано без технічних збоїв постачати питну воду, а також економити в цей важкий час енергоресурси.

Була проведена очистка акваторії Дніпра в районі першого підйому КП ДОР «Аульський водовід». Усі виконані роботи дозволять покращити як екологічну складову, так і підвищити якість води.

  
На насосній станції другого підйому повністю замінили електрообладнання, що дозволить заощадити електроенергію, захистити від гідроударів мережі та інше обладнання.
   
У рамках виконання заходів Інвестиційної програми КП ДОР «Аульський водовід», було виконано заходи щодо реконструкції технологічного обладнання на водопровідній насосній станції третього підйому.
https://www.aulivoda.org.ua/?p=2361&fbclid=IwAR2KqHz0Ne3u2DIaIz56gYyekjhZRuf6Jdt27MrdKPdlH4dwv6IvyeX–ZM

 

КП ДОР “Аульський водовід” було закуплено спецтехніку для вирішення виробничих завдань водопровідно-каналізаційного комплексу.
https://www.aulivoda.org.ua/?p=2416&fbclid=IwAR2KqHz0Ne3u2DIaIz56gYyekjhZRuf6Jdt27MrdKPdlH4dwv6IvyeX–ZM

   

Оновлено обладнання хіміко-бактеріологічної лабораторії, придбано новий дистилятор та спектограф…

 

Також для аварійних бригад водопроводу та каналізації КП ДОР “Аульський водовід” та його підрозділу Кам’янського ВКГ, були виготовлені комплекти фірмового спецодягу для роботи в осінньо-зимовий період.

Щодо підрозділу КП ДОР «Аульський водовід» Кам’янського водопровідно-каналізаційного господарства:.
Повністю проведено заміну старого обладнання на насосній станції водопостачання Кам’янського ВКГ та закінчуються монтажні роботи на другому об’єкті… Це нове насосне обладнання з шафами управління та частотними перетворювачами дасть багаторічну можливість безперебійної, безаварійної та менш енергоємної роботи при постачанні питної води жителям Кам’янського.


За період січня-листопада 2022 року працівниками Кам’янського ВКГ було проведено ремонти колодязів водопроводу та каналізації – 36 шт., заміна засувок водопроводу та каналізації -18 шт., відремонтовано 136 засувок каналізації.

Накрито кришками водопровідних та каналізаційних колодязів 116 шт., замінено 6 та відремонтовано 7 пожежних гідрантів.

Замінено мереж водопроводу 2601,86 метрів, мереж каналізації 1690,56 метрів.

На вулицях Лохвицького та Дорожньої замінено 700 метрів металевих труб, які вже вичерпали свій ресурс, на нові поліетиленові труби ⌀ 600 мм та нову запірну арматуру.

 
Замінено два нові бустерні насоси підкачування води для багатоквартирних будинків.

Для зручності абонентів, які користуються послугами КП ДОР “Аульський водовід”, було створено мультипосилання СЕРВІС ЦЕНТР – КП ДОР «Аульський водовід».

Це найзручніший спосіб входу до особистого кабінету, передання показників лічильника, сплата за послуги водопостачання та водовідведення та абонентське обслуговування, роздрук квитанції, перегляд інформації на офіційному сайті підприємства – тепер все за одним посиланням.

Щоб приєднатися, просто перейдіть за посиланням: https://taplink.cc/gorvoda_dndz

https://www.aulivoda.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Gorvoda_dndz-at-Taplink_1-scaled.jpg

Від імені адміністрації підприємства та трудового колективу, дякуємо споживачам, які у період військового стану, сумлінно платять за послуги КП ДОР «Аульський водовід». Адже своєчасно оплачені послуги – запорука стабільної та якісної роботи нашого підприємства.