Привітання Генерального директора з Новим роком

Шановні колеги, партнери, споживачі послуг КП ДОР «Аульський водовід»!

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят хочу від усього серця подякувати Вам за велику і напружену роботу у 2022 році і щиро привітати усіх Вас з наступаючим Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2023-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Бо у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту, нашої щоденної кропіткої праці. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, якщо ті стануть перед нами.

Сподіваюсь, що рік цей буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе впевненість у завтрашньому дні. Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять віру в душі та зігріють любов’ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком нових звершень та успіхів для всіх нас. Додасть сил та витримки тим, хто зараз наполегливо і мужньо боронить нашу українську землю заради миру і найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій сильній і міцній державі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!
З повагою,
генеральний директор КП ДОР «Аульський водовід» Олександр Бурчак